Sobota, 15 grudnia 2018

NAJLEPSZA PIZZA ŚWIATA: podaj przepis i wygraj parowar!

9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy. To doskonała okazja, byście podzielili się z nami swoimi przepisami, zwłaszcza że na autora najlepszej receptury czeka atrakcyjna nagroda.


Konkurs rozpoczyna się w dniu święta, tj. w niedzielę, 9 lutego i trwa przez dwa tygodnie, czyli do niedzieli, 23 lutego. W tym czasie za pomocą aplikacji konkursowej, dostępnej na naszym fanpage'u https://www.facebook.com/expressdompl/app_139761029533870 możecie zamieszczać listę potrzebnych składników i sposób przyrządzenia pizzy. Zwycięży ten przepis, który do dnia zakończenia konkursu (23.02) zbierze najwięcej polubień. Głosować można codziennie, a udział w głosowaniu mogą wziąć wszyscy ci, którzy polubią profil "Express-dom.pl".

Nagrodą w konkursie jest wysokiej klasy parowar - urządzenie, dzięki któremu gotowanie stanie się jeszcze bardziej przyjemne. Wyniki zabawy ogłosimy w poniedziałek, 24 lutego, a o sposobie odbioru nagrody zwycięzcę poinformujemy e-mailowo.Żeby wziąć udział w zabawie i zawalczyć o nagrodę, wystarczy polubić profil "Express-dom.pl", dostępny pod adresem www.facebook.com/express-dompl i dodać swoje zgłoszenie w zainstalowanej na fanpage'u aplikacji konkursowej. Powodzenia!

http://m.7dni.pl/2014/02/orig/15dc1-303650.png

link do aplikacji dla osób korzystających z urządzeń mobilnych

Regulamin


NAJLEPSZA PIZZA ŚWIATAPOBIERZ PDF