środa, 19 grudnia 2018

Szpital nabierze kolorów

Rusza akcja charytatywna firmy Media Expert i „Expressu Bydgoskiego”
Nowy telewizor, tablety, konsola do gier oraz wór kredek, pędzli, farbek i wycinanek. To wszystko trafi do świetlicy dla dzieci Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A. Jurasza. Do dzieła!

Pobyt w szpitalu jest ciężkim okresem dla każdego z nas. Znoszą go źle dorośli, ale to maluchy potrzebują w tych chwilach jeszcze więcej wsparcia. Postanowiliśmy zrobić coś, aby ich powrót do zdrowia przebiegał w radosnej atmosferze.

Pomysłodawca akcji - firma Media Expert ufunduje telewizor, 3 tablety, konsolę do gier wraz z 5 grami oraz gry planszowe, które trafią do świetlicy dla dzieci na oddziale gastroenterologicznym działającym w szpitalu Jurasza.

Pragniemy, aby również Państwo włączyli się w tę akcję. Rozpoczynamy zbiórkę materiałów plastycznych dla dzieci, takich jak kredki, farbki, pędzle, bloki oraz wycinanki. Wszystko to również trafi do maluchów przebywających w szpitalu. Materiały można przynosić do Biura Ogłoszeń lub na portiernię Expressu Bydgoskiego" przy ul. Warszawskiej 13 w Bydgoszczy do 28.02.2014 roku. (dk)