Sobota, 15 grudnia 2018

Wiosenne Metamorfozy

Zadbaj razem z nami o swoją sylwetkę Wspólnie z Bydgoską Szkołą Wyższą i „Mega Fit” rozpoczynamy akcję „Wiosenne metamorfozy”


Chciałbyś popracować nad swoją figurą i zacząć zdrowo się odżywiać? Zgłoś się do naszej akcji, a spróbujemy ci w tym pomóc. Już od dziś przyjmujemy zgłoszenia do nowej akcji społecznej „Expressu Bydgoskiego”. Wspólnie z ekspertami z zakresu dietetyki z Bydgoskiej Szkoły Wyższej oraz trenerami personalnymi z „Mega Fit” stworzymy indywidualny program odżywiania i treningu dla uczestników „Wiosennych Metamorfoz”. Udział może wziąć każdy, kto ma problemy z wagą. Wystarczy przesłać zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, zdjęcie sylwetki i uzasadnienie chęci udziału. Zgłoszenia należy nadsyłać do 25 marca na adres e-mail wiosennemetamorfozy@expressmedia.pl lub pocztą: Express Bydgoski, ul. Warszawska 13, 85-058 Bydgoszcz z dopiskiem „Wiosenne metamorfozy”.

Komisja powołana przez organizatorów wyłoni cztery osoby, które zostaną zakwalifikowane do udziału w akcji. Następnie przez dwa miesiące w kolejnych odsłonach na łamach „Expressu Bydgoskiego” będziemy opisywać postępy uczestników. Na osobę, która osiągnie najlepsze efekty, czeka atrakcyjna nagroda. Zapraszamy chętnych do nadsyłania zgłoszeń.

Regulamin


Wiosenne MetamorfozyPOBIERZ PDF