środa, 20 lutego 2019

Plebiscyt na KOBIETĘ Z PASJĄ

"Miasta Kobiet" obchodzą pierwsze urodziny. W ramach obchodów zapraszamy czytelników do wyboru spośród 12 niezwykłych kobiet, które pojawiły się na okładkach tej, która zyska tytuł oraz statuetkę "Kobiety z Pasją 2013 / 2014".


A oto i nasza zwyciężczyni! Kobieta z Pasją 2013 / 2014 roku.

[youtube=Relacja]http://youtu.be/YiD9UOvYxsc[/youtube]

 http://m.7dni.pl/2014/03/orig/14533-306654.jpg

Głosować można od 28 marca do 5 maja na dwa sposoby.

I.

Głosowanie odbywa się poprzez aplikację na Facebooku miesięcznika. Wystarczy polubić profil "Miast Kobiet", otworzyć zakładkę "plebiscyt" i zagłosować na wybraną przez siebie osobowość.Głos można oddać raz dziennie.

Dodatkowo zapraszamy do obejrzenia filmów dostępnych w aplikacji do głosowania, w których poznacie bliżej nasze bohaterki oraz do czytania archiwalnych wydań Miast Kobiet.

www.facebook.com/MiastaKobiet

II.

Można również zagłosować drogą SMS.
Oddanie głosu na wybraną kandydatkę odbywa się za pomocą wysłania SMS-a na numery podane przy prezentacji kandydatek (koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT).
Poprawnie wysłany SMS ze zgłoszeniem powinien zawierać: prefiks MK przyporządkowany każdej z 12 kandydatek (np. MK.1). Głosować można wyłącznie SMS-owo na numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT). Poprawnie oddany głos otrzyma odpowiedź zwrotną z potwierdzeniem i aktualnym wynikiem kandydatki.
Wysłanie SMS-a jest równoznaczne z oddaniem jednego głosu.
Na każdą kandydatkę można oddać nieograniczoną liczbę głosów z jednego numeru telefonu.

Głosowanie zakończone Wyniki głosowania poniżej
Wyniki głosowania w plebiscycie:
Kobieta z PasjąRegulamin konkursu, TUTAJ