Sobota, 15 grudnia 2018

Targi Budownictwa i Nieruchomości Mieszkaj Lepiej, 26-27.04, Centrum Sportu UMK

Obejrzyj relację filmową z Targów Nieruchomości i Budownictwa Mieszkaj Lepiej i posłuchaj porad Natalii Nguyen, jak urządzić wnętrze zgodnie ze swoimi upodobaniami
[youtube=cz.1]http://youtu.be/ALXXzMVHmMY[/youtube]
[youtube=cz.2]http://youtu.be/C3qlS6q-uaA[/youtube]
[youtube=cz.3]http://youtu.be/CDOlobm-eWU[/youtube]
[youtube=Rozmowa z Natalią Nguyen]http://youtu.be/kojtlC4AFZs[/youtube]Przez dwa weekendowe dni 26-27 kwietnia wszyscy zainteresowani budową, kupnem, remontem własnego M, nowinkami w branży, tematami korespondującymi z nieruchomościami będą mieli czas na zapoznanie się z ofertą, bezpośrednią rozmowę z doradcami i umówienie się na spotkanie.Gościem pierwszego dnia Targów będzie Natalia Nguyen – architekt wnętrz, jedna z jurorów prowadzących program Bitwa o Dom w TVN. Natalia Nguyen będzie udzielała porad, przedstawi swoje projekty i pomysły, jak w ergonomiczny sposób urządzać mieszkanie.

Drugi dzień targów równie atrakcyjnie. Dom to przede wszystkim dobra kuchnia
I nie obejdzie się bez gości specjalnych: dla odwiedzających targi gotować będzie Zwycięzca programu UGOTOWANI pan Wojciech Łopaciński pasjonat kuchni, a zawodowo dyrektor hotelu Filmar.

Tym samym ogłaszamy konkurs dla wszystkich czytelników Nowości-"Mieszkaj z pomysłem". Na adres mailowy konkurs@nowosci.com.pl prześlij autorskie zdjęcie ukazujące pomysłowo urządzone mieszkanie, dom, pokój, aranżację i wygraj trójwymiarowy projekt aranżacji wnętrza o wartości 3000 zł ufundowany przez firmę Kowall www.kowall.pl.
Nadesłane zdjęcia zaprezentujemy podczas Targów, a Pani Natalia wybierze zwycięzce, którego zdjęcie odzwierciedli hasło "Mieszkaj z pomysłem".
Czekamy na zgłoszenia i zapraszamy na targi 26-27 kwietnia w Centrum Sportu UMK
Regulamin konkursu do pobrania 9efb8-307182Na Targach zapoznacie się z szeroką ofertą:
- Apro Ivestment sp. z o.o. www.apro.com.pl
- Kowall - usługi budowlane i prace wysokościowe www.kowall.pl
- Pol - House S.T
- Bank Zachodni WBK www.bzwbk.pl
- PKO BP www.pkobp.pl
- Koloseum Nieruchomości www.koloseum-nieruchomosci.pl
- Osiedla Leśna Osada - PHU Pietrzak phu-pietrzak.pl


Poniżej wizualizacja usług naszych Partnerów:

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (7) »
Koloseum Nieruchomości