Sobota, 15 grudnia 2018

Tu jest super!

Kolorowa, podręczna książeczka to niezbędnik podróżnika po parkach krajobrazowych w naszym regionie.


„Gdzie wybrać się na weekend z dziećmi?”, „Jak zorganizować ciekawą wycieczkę?”, „Jak urozmaicić wyjazd?” - jeśli takie pytania dręczą także Państwa, to sięgnijcie po nasz dodatek „Tu jest super!” - poniżej w wersji elektronicznej.

Tym razem w podróż po najciekawszych przyrodniczo zakątkach naszego województwa zabierze Czytelników czteroosobowa rodzina. 6-letnia Zosia, 16-letni Mikołaj, mama naukowiec badająca rośliny i tata weterynarz, pakują plecaki i ruszają w trasę. Wesoła ekipa poruszać się będzie kajakami i rowerami. Początek wyprawy znajduje się w Tucholskim Parku Krajobrazowym. Kolejne przystanki to: Krajeński Park Krajobrazowy, Wdecki Park Krajobrazowy, Brodnicki Park Krajobrazowy, Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego, Nadgoplański Park Tysiąclecia, Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy, Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy. Nasi przewodnicy odwiedzą także Ciechocinek oraz Inowrocław.

Dla dzieci przygotowaliśmy wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami! Do wygrania są rowery, kaski, zestawy Bella Cup, wejściówki do Juraparku i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Toruniu, a także lot nad grodem Kopernika czy pobyt w Hotelu Ibis!

Zapraszamy do zabawy!


Rodzinne wyprawy do parków krajobrazowych z naszym przewodnikiem będą idealnym pomysłem na spędzenie tych dni.


ZOBACZ KONKURSY Tu jest super!Z LICZNYMI NAGRODAMI!


Regulamin konkursów Tu jest super!