środa, 19 grudnia 2018

Bydgoskie Drzwi Otwarte DesignuSerdecznie zapraszamy Państwa wraz z dziećmi na następujące wydarzenia:
1. WIELKIE OTWARCIE PRZESTRZENI TWÓRCZEJ NA UL.CHOPINA 28, dnia 6 lipca 2014 r. w godzinach 16.00 - 19.00. Podczas otwarcia odbędą się warsztaty projektowania, zdobienia, tworzenia, szycia. Wszystko w bezpłatnej i twórczej formule pod okiem ekspertów.

2. Pierwsza edycja warsztatów w formie półkolonii dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Półkolonie zaplanowane są od 7.07. do 11.07.2014. Zajęcia w ramach półkolonii będą odbywały się w godzinach 9.00 - 16.30.

Koszt półkolonii to 500 zł. Cena zawiera opłatę za warsztaty, materiały, wypoczynek
i posiłki (obiad, przekąski, napoje - wszystko w wersji eko).

Została także przygotowana specjalna oferta dla rodzeństw. Koszt półkolonii dla drugiego oraz każdego kolejnego dziecka jest o 50% niższy!

Wyjątkowe oferty cenowe czekają także na uczniów Perpetuum Mobile!

3. KONKURS MEBLOTWORZENIE. Konkurs „Meblotworzenie, czyli dzieci same projektują meble!" ma charakter ogólnopolski i jest skierowany do dzieci i młodzieży do 13 roku życia. Jak to działa? Dziecko projektuje i rysuje wymarzony mebel, rodzic skanuje pracę wielkości A4 i wysyła na adres:konkurs@perpetuummobile.org.pl w terminach od 6 lipca do 23 sierpnia 2014 r. Młodzi projektanci mogą wykorzystywać różne techniki i sposoby wyrazu oraz korzystać z najnowszych aplikacji, jak i tradycyjnych technik plastycznych. Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu.

Powyższe wydarzenia są organizowane pod patronatem "Expressu Bydgoskiego".


REGULAMIN KONKURSU "MEBLOTWORZENIE, CZYLI DZIECI SAME PROJEKTUJĄ MEBLE!"