Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

30 - 31.08 Koniec lata w Myślęcinku

http://m.7dni.pl/2014/08/orig/6591f-315303.jpg


PROGRAM POŻEGNANIE LATA Z FUNDACJĄ NOWE POKOLENIE

I CZĘŚĆ KONCERTU LAUREATÓW IX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC - OFICJALNE OTWARCIE, SPOT ZE SPONSORAMI

14:15 – 14:25 WYSTĘP GRUPY TANECZNEJ MDK NR 2
14:30 - 14:45 WYSTĘP ZESPOŁU DWORCOWA 56
14:50 – 15:00 WYSTĘP GRUPY TANECZNEJ WOLF GANG – LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU ARTSYTYCZNEGO

MŁODE TALENTY

• mini formacja do 11 lat
• formacja pow. 16 lat
• soliści i duety

15:00 – 15:10 KONKURS
15:15 – 15:25 WYSTĘP CHÓRU DZIECI MŁODSZYCH OJEJKU SP NR 38
dwie piosenki z repertuaru dziecięcego:
• "Witaminki"
• "Ruch. ruch, ruch"

15:30 – 15:40 WYSTĘP STUDIA TAŃCA BAILAMOS
Studio zaprezentuje układ tańca towarzyskiego - latynoski, który 20 września w Opolu będzie prezentowany na Mistrzostawch Polski Formacji
Baila Girls - formacja dziewczynek zatańczy sambę do muzyki z filmu Rio
Maxi Paka lub Lil Swaggers - układ hip-hop

15:45 – 15:55 WYSTĘP AKADEMI TAŃCA DANCEBY
DANCEBY TEAM zaprezentuje dancehall – niezwykle żywiołowy i energiczny taniec pochodzacy z Jamajki!

15:55 – 16:05 KONKURS SKK - SPOT ZE SPONSORAMI
16:10 – 16:25 WYSTĘP ZESPOŁU ELL DRIVER
16:30 – 16:40 WYSTĘP SZKOŁY TAŃCA BOHEMA
1. FORMACJA BEAT FREAKS (4 OSOBY) - 2 MIN
2. SOLO PO 30 SEKUND KAŻDY
• Weronika Moskwa, lat 8
• Piotrek Nowicki, lat 12
• Denis Wędzikowski, lat 14
• Aga Mankiewicz, lat 17
• Adrian Drożniak, lat 17
• Przemek Kwaśniewski, lat 20
3. DUET PO 30 SEKUND
• Ania Anhalt i Agnieszka Bauza, lat 8
• Ula Anhalt i Monika Bauza, lat 11
• Sandra Sieńko i Adrian Drożniak, lat 19 i 17
4. FORMACJA NNC (5 OSÓB) - 2 MIN

16:40 – 16:50 KONKURS
16:55 – 17:20 WYSTĘP UCZESTNIKÓW V OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATÓW ARTSYTYCZNYCH RADOSNE SERCA
1. ALEKSANDRA KORTAS
• „Ada to nie wypada”,
• „Radość o poranku” Marlena Drozdowska
2. ARTUR BUŁAKOWSKI
• samodzielnie ułożony układ hip-hop popping do utworu „The humblest”
3. KATARZYNA MACIARZ
• „Happy” Pharrell Wiliams
4. PIOTR SCHMEICHEL
• samodzielnie ułożony układ breakdance do utworu „Instrumental Break Dance”
5. MAGDALENA PRZYBYSZEWSKA
• „Gdybyś” Grażyna Łobaszewska
• „Płynąć” Urszula Sipińska
6. JULIA CACKOWSKA
• hip hop remix
7. WIKTORIA KASPEREK
• „Hurt” Christina Aguilera
• „Adele” Rolling in the deep
8. PIOTR SCHMEICHEL I ARTUR BUŁAKOWSKI
• duet do utworu „Break The Floor 2014”
9. OLIWIA KLUCZYŃSKA
• When I look at you Miley Cyrus
• Hallelujah Aleksandra Burke

17:20 – 17:30 KONKURS MEGA FIT - SPOT ZE SPONSORAMI
17:35 – 17:45 WYSTĘP STYLERS DANCE STUDIO MDK NR 5
Grupy zaprezentują się w formacjach tanecznych w stylu hip hop, house i dancehall, układy te wielokrotnie zdobywały uznanie sędziów tanecznych i nagradzane były pierwszymi miejscami w sezonie tanecznym 2013/2014.

17:50 – 18:10 WYSTĘPY DZIECI Z PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA”

TANIEC
1. Taniec do piosenki Lau Bega
2. Śpiew solo – Inga Nowacka
3. Polka
4. Śpiew solo – Natalia Jurska
5. Taniec grecki
6. Śpiew grupa - Piosenka o Bydgoszczy

18:10 – 18:20 KONKURS


II CZĘŚĆ KONCERTU LAUREATÓW IX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC
PRZEMÓWIENIE PREZESA FUNDACJI


18:30 – 19:20 WYSTĘPY LAUREATÓW V OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU
1. LAUREACI KATEGORII MUZYKA (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
2. LAUREACI KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
3. LAUREACI KATEGORII TANIEC (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)

19:25 – 19:35 WYSTĘP ZESPOŁU ŚPIEWALNIA DZIECIĘCA FUNDACJI „NOWE POKOLENIE”
19:35 – 19:55 WRĘCZENIE NAGRÓD PRZEZ PREZYDENTA

LAUREACI KATEGORII FOTOGRAFIA (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
LAUREACI KATEGORII TANIEC (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
LAUREACI KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
LAUREACI KATEGORII PLASTYKA (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
LAUREACI KATEGORII MUZYKA (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)

19:55 – 20:00 PODZIĘKOWANIA – ZAKOŃCZENIE KONCERTU
20:00 – 21:30 WYSTĘP ZESPOŁU BRACIA

http://m.7dni.pl/2014/08/orig/6591f-315303.jpg

Festiwal Aktywności Kobiet – Babie Lato 2014

13:45 – 14:10 - Dża Dża Binks

14:15 - 14:30 - STYLERS DANCE STUDIO przy MDK5

14:30 – 14:35 – konkurs Tupperware

14:35 – 15:05 – Jurek Paterski

15:05 - 15:10 – konkurs Szkoła rodzenia VITA

15:10 – 15:30 – Zespół taneczny Krąg

15:30 – 15:35 - konkurs Hotel Pałac

15:35 – 16:05 – Karina Rutkowska z zespołem Pauza

16:05 – 16:15 - konkurs księgarnia Enigma

16:15 – 16:40 – Kontra pokaz tańca

16:40 – 16:45 – konkurs kino Helios

16:45 – 16:50 - konkurs Nieformalna Grupa Inicjatywna

16:50 – 17:00 – konkurs Lotto

17:00 – 18:00 – piosenki ze spektaklu Siostry Parry – Teatr Impresaryjny z Torunia

18:00 - 18:10 – pokaz Calistenica

18:10 – 18:35 – Sandra Pyszka

18:35 - 18:40 – konkurs Brunoszka

18:45 – 19:20 – Sebastian Makowski

19:30 – 21:00 - Brodka

http://m.7dni.pl/2014/08/orig/6591f-315303.jpg