Sobota, 15 grudnia 2018

Odmień swoją okolicę z Centrum Handlowym RONDO

Do 21 września bydgoskie Centrum Handlowe RONDO organizuje akcję „I Ty odmień okolicę”, której celem jest wsparcie finansowe społeczności lokalnej i aktywizacja inicjatyw poprawiających warunki życia na bydgoskich osiedlach. Projekt z największą łączną liczbą oddanych głosów zostanie dofinansowany kwotą 10 000 złotych! Partnerem akcji jest Miasto Bydgoszcz.
W czasie akcji „I Ty odmień okolicę” klienci RONDA mogą głosować na jeden z dziesięciu projektów zmian w Bydgoszczy. Specjalna aplikacja na Facebooku dostępna jest pod adresem http://on.fb.me/Ypq37C oraz na standzie multimedialnym zlokalizowanym w strefie gastronomicznej w RONDZIE.

Także na głosujących w konkursie czekają atrakcyjne nagrody. Wystarczy oddać głos na wybrany projekt zmian i ciekawie uzasadnić swoją decyzję. Trzy najlepsze uzasadnienia zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi o wartości 1000 zł, 500 zł oraz 200 zł na zakupy w Centrum Handlowym RONDO!

Klienci Centrum Handlowego RONDO mogą oddać głos na jeden z następujących projektów, realizowanych przez Miasto Bydgoszcz w ramach programu „5/6”:
1. Budowa placu zabaw w Parku Dunarowskiego (Błonie)
2. Doposażenie placu zabaw przy ul. Mińskiej i budowa mini placu zabaw przy ul. Śluzowej (Flisy)
3. Zagospodarowanie terenu pomiędzy ul. Gersona, Kossaka i Żwirki i Wigury (Górzyskowo) Budowa rekreacyjno-sportowego parku z placem zabaw, siłownią, miejscem do fitness, wybiegiem dla psów oraz oświetleniem terenu
4. Modernizacja nawierzchni boiska do koszykówki na terenie Parku Załuskiego (Leśne)
5. Budowa oświetlenia ul. Noteckiej i ul. Iglastej (Miedzyń-Prądy)
6. Rozbudowa systemu monitoringu: instalacja kamer w punktach wskazanych przez mieszkańców, Radę Osiedla i policję (Okole)
7. Budowa placu zabaw w południowej części osiedla (Osowa Góra) Plac zabaw zostanie zbudowany w rejonie ul. Kanarkowej
8. Budowa oświetlenia kortu tenisowego na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Mochelskiej (Piaski)
9. Zakup sprzętu rekreacyjnego na potrzeby placu zabaw przy ul. Mochelskiej (Piaski)
10. Zakup urządzeń do istniejącego placu zabaw i modernizacja ogrodzenia boiska w Parku Księżycowym (Wilczak-Jary).

„RONDO chętnie angażuje się w przedsięwzięcia ważne z punktu widzenia społeczności lokalnej. Tym razem zdecydowaliśmy się dofinansować projekt zmian w Bydgoszczy, który służyć będzie poprawie warunków życia na jednym z bydgoskich osiedli. Zwycięski projekt wybiorą nasi klienci, dlatego zachęcam wszystkich do głosowania, a tym samym do realnego wpływu na najbliższe otoczenie” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Patronat medialny nad akcją „I Ty odmień okolicę” objęły Express Bydgoski oraz Radio PiK. Partnerem akcji jest Miasto Bydgoszcz.

Regulaminy akcji „I Ty odmień okolicę” dostępne są m.in. na stronie internetowej www.chrondo.pl