Sobota, 15 grudnia 2018

Wielki Test Języka Angielskiego. Sprawdź czy znasz angielski!

Chcesz przekonać się, jak dobrze znasz język angielski? Razem z innymi mieszkańcami naszego miasta, weź udział w ogólnopolskim teście!


W najbliższą niedzielę odbędzie się trzecia edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego. W tym ogólnopolskim wydarzeniu mogą wziąć udział także mieszkańcy Bydgoszczy. Do wspólnej zabawy zapraszamy 14 września, o godzinie 11, w Collegium Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ulicy Kopernika 1. Tego dnia oprócz testu na wszystkich uczestników akcji będą czekać dodatkowe atrakcje towarzyszące imprezie. Po kilku lub kilkunastu dniach każdy otrzyma wynik, określający jego poziom językowy na skali CEFR.

Pomysłodawcą i inicjatorem Wielkiego Testu Języka Angielskiego jest białostocka szkoła językowa Homeschool. Lokalnym organizatorem akcji jest szkoła językowa International House w Bydgoszczy. Impreza ta jest także objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy. W tym roku test powstanie we współpracy z ETS - Global - międzynarodowym wydziałem największej niezależnej organizacji na świecie, zajmującej się badaniami edukacyjnymi w obszarze języków obcych.

Do wzięcia udziału w Wielkim Teście zachęcamy wszystkich, bez względu na wiek. Swoje umiejętności sprawdzą również znani i lubiani mieszkańcy Bydgoszczy, idąc śladem gwiazd i wielkich postaci z całej Polski, wśród których w poprzednich edycjach testu znalazły się takie nazwiska jak: Kamil Stoch, Marcin Daniec, prof. Jerzy Buzek, Cezary Pazura, Jerzy Stuhr i wielu innych.

Do tej pory, w Bydgoszczy w obu edycjach wydarzenia wzięło udział ponad 200 osób. W zeszłym roku średnia ocena znajomości języka angielskiego wśród bydgoszczan była na poziomie B2, z czego z pewnością możemy być dumni.
Jak będzie tym razem? Przyjdź i pomóż nam udowodnić, że z roku na rok jesteśmy coraz lepsi. Bydgoszcz zna angielski!

więcej informacji www.bydgoszcz.inthouse.pl/pl,article,0,3,1115,wielki-test-jezyka-angielskiego-w-bydgoszczy.html