środa, 19 grudnia 2018

Targi Mieszkaniowe SAWOChcesz kupić mieszkanie lub dom? Interesuje Cię rynek nieruchomości? Chcesz zdobyć więcej informacji na temat np. programu "Mieszkanie dla Młodych"? W październiku będziesz miał na to okazję!


W dniach 18 i 19 października w godzinach od 10:00 do 17:00 w Hali Artego Arena będą odbywały się Targi Mieszkaniowe - jesień 2014. Jest to wyjątkowa okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego i używanego mieszkania i domu. Podczas targów, w jednym miejscu i w jednym czasie można zapoznać się z szeroką ofertą nieruchomości, w tym nowości proponowanych do sprzedaży w Bydgoszczy i najbliższych okolicach naszego miasta.

Obok deweloperów i biur nieruchomości, na targach zaprezentują się banki i instytucje finansowe
z ofertami kredytowymi. Będą również firmy z ofertami urządzeń do domów i wyposażenia mieszkań oraz firmy doradcze, projektowe, a także stoisko Urzędu Miasta Bydgoszczy z przedstawicielami Wydziału Administracji Budowlanej.

Wszyscy odwiedzający Targi Mieszkaniowe będą również mogli wziąć udział w interesującym programie seminariów, podczas których będzie można zdobyć kompendium wiedzy na temat dopłat
w rządowym programie "Mieszkanie dla Młodych", poznać i zobaczyć współczesne trendy projektowania wnętrz, dowiedzieć się jak pozyskać kredyt bez wkładu własnego, lub jakie wynikają korzyści daje stosowania pomp ciepła, a także poznać istotne tajniki decydujące o udanym zakupie mieszkania.
Program seminariów zamieszczamy poniżej.
PROGRAM SEMINARIÓW PODCZAS TARGÓW MIESZKANIOWYCH SAWO - JESIEŃ 2014

Dodatkowo podczas targów będzie można także skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów. Będą oni dyżurowali w sobotę 18 października w godzinach od 11:00 do 15:00 przy stoisku nr 24. Porad związanych z tematyką mieszkaniową udzielać będą: radca prawny Piotr Folgier i rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału PSRWN oraz architekt Anna Pikuła - która porad udzielać będzie przy stoisku nr 53 przez cały okres targów.

Dla uczestników targów wystawcy przygotowali specjalnie najlepsze oferty sprzedaży, często w promocyjnych cenach.

Honorowy patronat nad targami objął Prezydent Miasta Bydgoszczy - Rafał Bruski.

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Wstęp na targi jest bezpłatny!