Sobota, 15 grudnia 2018

Bądź fit i wygrywaj!


Bydgoski klub fitness MegaFit zaprasza do udziału w konkursie. Zaproś znajomych na ćwiczenia i zgarniaj nagrody!

Zapraszamy do zdrowej, sportowej rywalizacji. Żeby wygrać, wystarczy w ciekawy sposób odpowiedzieć na zadane pytanie konkursowe. Karnety na siłownię i zajęcia fitness w MegaFit czekają! Światowa Organizacja Zdrowia zaleca każdemu, bez względu na wiek, 30 minut codziennej aktywności fizycznej. Weźmy sobie to do serca i ćwiczmy każdego dnia.

Polecaj po mistrzowsku

Dla tych, którzy wolą trenować pod okiem profesjonalistów mamy świetny konkurs. Wystarczy w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie: „Jakie zajęcia z oferty klubu fitness MegaFit polecilibyście swoim znajomym i dlaczego?”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy jednym z 8 karnetów dwutygodniowych na siłownię i fitness w klubie MegaFit (karnet nie obejmuje zajęć ze sztuk walki). Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy: konkurs@express.bydgoski.pl
Konkurs rozpoczął się wczoraj i potrwa do soboty 25 października.

Pod okiem trenera
Co oferuje klub MegaFit? Przede wszystkim pracujące tam osoby charakteryzują się wszechstronnym i naukowym podejściem do fitnessu. Każdy, kto odwiedza klub jest dokładnie oceniany przez profesjonalnych trenerów, pod kątem możliwości i ograniczeń. Na podstawie tej oceny powstaje holistyczny program treningowy, który bierze pod uwagę styl życia,poziom zaangażowania i realistyczne cele.
Każdy może zyskać na spotkaniach z osobistym trenerem lub zajęciach w grupie, które pozwalają na wybór poziomu częstotliwości osobistego treningu, który odpowiada twoim możliwościom.
Jest w czym wybierać. Na długiej liście zajęć znajduje się, między innymi, dance aerobic, program ćwiczeń ze sztangą, ćwiczenia na trampolinach, zumba, pilates czy fat burning.
Klub MegaFit mieści się na bydgoskich Bartodziejach, przy ulicy Marii Skłodowkiej Curie 18. Już dziś zapraszamy do ćwiczeń i zachęcamy do udziału w konkursie.


Tekst: Dominika Kucharska