Sobota, 15 grudnia 2018

Konkurs Ekopral "Nie bój się plamy!"

Prześlij zdjęcie na aplikację konkursową Pralni Ekopral https://www.facebook.com/EkopralTorun/app_467939593270340 i pokaż, że nie takie plamy straszne, jak wyglądają! Liczy się pomysł i nawiązanie do tematu konkursu.

Do wygrania atrakcyjne nagrody:

- I miejsce: bon o wartości 1000 zł brutto* do wykorzystania na usługi w pralni Ekopral, przy ul. Szumana 2.
- II miejsce: 4 bilety VIP na mecz Tauron Basket Ligi z udziałem męskiej drużyny koszykarskiej „Twardych Pierników” Polski Cukier Toruń.
- III miejsce: roczna prenumerata Dziennika Nowości. (e-prenumerata)
* bezpłatna usługa do wartości otrzymanych bonów dotyczy wyłącznie świadczenia usług prania wodnego i czyszczenia chemicznego odzieży wykonywanych przez Ekopral. Wygrany otrzymuje 10 bonów jednorazowej usługi o wartości 100 zł każdy. rzy 1 wizycie wykorzystać można maksymalnie 2 bony. Bony nie są imienne, przysługuje prawo przekazania bonów osobie drugiej.
Niewykorzystana wartość bonu przepada i nie podlega zwrotowi ani wypłacie w gotówce. Bonów nie można łączyć z innymi promocjami obowiązującymi w pralni Ekopral. Bon można zrealizować tylko w pralni Ekopral na ul. Szumana 2 w Toruniu. Ważność bonów oraz termin realizacji: od 31 maja 2015 r.

Regulamin konkursu aa273-318691