Sobota, 15 grudnia 2018

„BEREK CZYLI UPIÓR W MOHERZE"

Przedstawiana historia będzie rozgrywać się na zwykłym, polskim osiedlu. W jednym z bloków mieszka starsza pani, tak zwany typowy „moherowy beret", której postać grać będzie Ewa Kasprzyk, natomiast sąsiadem owej starszej pani będzie gej grany przez Pawła Małaszyńskiego.
Te dwie postaci prezentują zupełnie inne osobowości. Ona jest już na emeryturze.
Jej życie koncentruje się wokół telewizji, toruńskiego radia, religii oczywiście, i córki, która wyprowadziła się z domu i praktycznie zerwała kontakty z matką.

On rozpaczliwie szuka miłości. Akceptuje swoją orientację, ale nie potrafi odnaleźć swojej drugiej połowy i nawiązać żadnej trwałej relacji emocjonalnej. Jego gorączkowe poszukiwania „Księcia z Bajki” sprowadzają się do serii przygodnych kontaktów seksualnych.

Między sąsiadami nie da się nie zauważyć narastającej nienawiści, która doprowadzi do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Więcej szczegółów nie możemy jednak zdradzić. Zapraszamy do oglądania!

fot. Andras Szilagyi/mwmedia
Spektakle odbędą się 1 grudnia 2014 r. w Operze Nova w Bydgoszczy o godzinie 17:00 i 20:00. Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl, w kasie Teatru, a także w kasie Kinoteatr Adria (ul. Toruńska 30, Bydgoszcz)i salonach EMPiK (ul. Fordońska 141 „Galeria Pomorska”,ul.Gdańska 15 DTC "Jedynak", ul. Jagiellońska 41 Focus).

Ceny biletów: 75zł, 95zł, 110zł.