Sobota, 15 grudnia 2018

Czytaj historię – oglądaj film

"Nasza Historia - Kujawsko-Pomorskie" to miesięcznik poświęcony historii popularnej, prezentujący tematy związane z historią naszego regionu. Miesięcznik składa się z trzech podstawowych części: historia lokalna, historia Polski i historia świata. Każdy numer zawierać będzie tematy lokalne – bliskie czytelnikowi, bezpośrednio związane z historią i tożsamością województwa kujawsko-pomorskiego, z którym się identyfikuje.
Ten ciekawy miesięcznik można już kupić w Biurze Ogłoszeń „Nowości” przy ul. Podmurnej 31 i "Expressu Bydgoskiego" przy ul. Warszawskiej 13, w punktach partnerskich obu dzienników oraz od 3 listopada w piekarniach sieci Rumińscy w Toruniu, oraz w piekarniach sieci Baton, Krys-and oraz Siódmiak w Bydgoszczy.


Egzemplarze „Naszej Historii” kupione w naszych Biurach Ogłoszeń, punktach partnerskich i piekarniach, są oznaczone specjalną naklejką na stronie tytułowej. Czytelnik, który nabędzie taki egzemplarz z naklejką może zarezerwować sobie BEZPŁATNĄ wejściówkę na niedzielę 9 listopada na seans „Miasto 44” - do kina Centrum CSW na godz. 16.00 lub w Kinie Orzeł w MCK w Bydgoszczy na godz. 18:00.
Rezerwacji należy dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15 pod nr tel. 52 32 60 858 i odpowiedzieć na łatwe pytanie. Ilość zaproszeń ograniczona. Ponadto należy przyjść do kina z dowodem osobistym oraz egzemplarzem „Naszej Historii - Kujawsko-Pomorskie” z naklejką.

Regulamin konkursu do pobrania
REGULAMIN KONKURSU „KINO Z NASZĄ HISTORIĄ -KUJAWSKO-POMORSKIE”