środa, 20 lutego 2019

Przyjdź do Leroy Merlin, zostań bohaterem w swoim domu!

Leroy Merlin zaprasza na Dni Bohatera Domu. Między 3 a 16 listopada każdy dział w sklepie przy ul. Rejewskiego 5 będzie miał do zaoferowania ciekawe promocje, a pracownicy porwą klientów do niecodziennej zabawy.


- Każdego roku przebieramy się z tej okazji w inne stroje. W zeszłym roku byliśmy marynarzami, dwa lata temu strażakami, a w tym przebierzemy się za sportowców - zapowiada Czesław Pranczk, dyrektor bydgoskiego Leroy Merlin. - Każdy dział reprezentować będzie inną dyscyplinę i przygotuje dla klientów sportowe konkursy z nagrodami. Każdego dnia będziemy zbijać ceny na inne produkty oraz licytować je już od złotówki!

Ale to nie wszystko. Wspólnie z Leroy Merlin przygotowaliśmy zabawę, w ramach której na łamach Expressu Bydgoskiego pojawiają się kupony przedstawiające fragment przedmiotu z asortymentu sklepu. Każdy czytelnik gazety, który zgadnie, co jest na zdjęciu, będzie mógł zrealizować go w Leroy Merlin w Bydgoszczy. Wystarczy, że napisze na kuponie, co przedstawia zdjęcie i wyda w sklepie co najmniej 150 zł, a otrzyma bon o wartości 30 zł na dalsze zakupy.

- Naszym przewodnim sloganem jest „Dla domu z pomysłem”, ponieważ chcemy oferować naszym klientom sprytne rozwiązania dla pokojów, łazienek, kuchni czy ogrodów - tłumaczy Czesław Pranczk.
Dziś szczególnie warto zainteresować się ofertą dotyczącą podłóg.

- Każdy z naszych działów deklaruje możliwość montażu, bez względu na to czy są to glazury, sanitaria czy podłogi, ale to przy podłogach klienci najczęściej korzystają z naszej pomocy. Otrzymujemy średnio 40-50 takich zleceń miesięcznie.

Wybór podłóg w Leroy Merlin jest bardzo szeroki, ale najpopularniejsze ze wszystkich są panele. Łatwo je montować, nie trzeba lakierować, a jak się komuś znudzą, można je po prostu rozebrać. Na panelach jednak podłogi się nie kończą.

- Na popularności zyskują teraz np. podłogi drewnopodobne ogrzewane od spodu elektrycznie lub za pomocą centralnego ogrzewania - słyszymy w sklepie. - To ciekawe rozwiązanie, ponieważ pozwala na lepsze wykorzystanie ciepła, jednocześnie nie wysuszając tak powietrza jak przy standardowym ogrzewaniu.

http://m.7dni.pl/2014/10/orig/10d44-319465.jpg

INFORAMKA:
Zgadnij, co jest na zdjęciu?
Jeśli wiesz, co przedstawia zamieszczone obok zdjęcie, przyjdź do Leroy Merlin przy ul. Rejewskiego 5, zrób zakupy za minimum 150 zł, a otrzymasz w prezencie 30 zł. Voucher zrealizować będzie można od 3 do 16 listopada. Do tego czasu opublikujemy jeszcze dwa takie kupony, dlatego warto śledzić naszą gazetę. Regulamin akcji na www.express.bydgoski.pl.