Sobota, 15 grudnia 2018

Stare Dobre Małżeństwo w Bydgoszczy

Już w styczniu w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej wystąpi grupa Stare Dobre Małżeństwo. To niepowtarzalna okazja, aby posłuchać tego legendarnego zespołu.Stare Dobre Małżeństwo narodziło się w latach 80. ubiegłego wieku. Od tego czasu muzycy tworzący ten zespół wyrośli na czołowych wykonawców poezji śpiewanej w naszym kraju. Miano kultowych zyskały ich piosenki - „Blues o 4 nad ranem”, „Jak”, „Komunia”, „Bieszczadzkie Anioły”. Soczyste brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na ponad dwie godziny przykuć powinny gitary 6 i 12 strunowe, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas oraz brzmienie harmonijki ustnej.

Bydgoszczanie będą mieli okazję posłuchać utworów z ostatniego albumu Krzysztofa Myszkowskiego i ekipy pt. „Mówi mądrość”.

Koncert w Filharmonii Pomorskiej odbędzie się 31 stycznia o godz. 19:00. Bilety na to wydarzenie można nabyć w salonach Empik oraz na stronach internetowych: www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl. Szczegółowe informacje dostępne są również na stronie www.agencjabrussa.pl, a także pod nr tel. 601 791 474 lub 614 242 824.