Sobota, 15 grudnia 2018

Koncert Pawbeatsa w Bydgoszczy

W kwietniu 2015 r. odbędzie się koncert Pawbeatsa, czyli Marcina Pawłowskiego - kompozytora, multiinstrumentalisty oraz producenta muzycznego.

Pawbeats
jest reprezentantem bydgoskiej sceny muzycznej od 2005 roku. Aranżer m.in. albumów Piha, Bisza i Miuosha, które w 2012 uzyskały status złotej płyty. Autor oprawy muzycznej dla m.in: duetu Melkart Ball - zwycięzców programu „Mam Talent!", reklamy Discovery Channel, prestiżowego pokazu mody 080 Barcelona Fashion i muzyki teatralnej.
W tym roku będą Państwo mieli okazję uczestniczyć w jego koncercie, który zaplanowano na 17 kwietnia 2015 r. w Hali Artego Arena w Bydgoszczy. Podczas koncertu wystąpi cała czołówka polskiej sceny hip-hop. Będzie to koncert premierowy płyty pt. „Utopia". Najpopularniejsze single promujące album, to „Euforia" z gościnnym udziałem Quebonafide i Kasi Grzesiek oraz "Widnokrąg", gdzie udzielił się Zeus.
Większość teledysków powstała w Bydgoszczy i pokazuje różne miejsca w tym mieście - Wyspę Młyńską, centrum miasta, różne kluby, ulicę Gdańską, Trasę Uniwersytecką, Miedzyń, Myślęcinek. Wpłynęło to niewątpliwie na promocję miasta. Teledyski przekroczyły już liczbę 15 milionów odsłon!


Poniżej zamieszczamy linki do najpopularniejszych singli Pawbeatsa:
Pawbeats ft. Quebonafide, Kasia Grzesiek - Euforia
https://www.youtube.com/watch?v=aH6CZ3bhAfY

Pawbeats ft. Zeus - Widnokrąg
https://www.youtube.com/watch?v=YgBzzRFWD_E


Patronat nad koncertem objął „Express Bydgoski" oraz „Nowości - Dziennik Toruński".

fot. Zdjęcie nadesłane