środa, 20 lutego 2019

Biznesmen Roku 2014 i Firma Roku 2014

27 marca odbyła się uroczysta gala podsumowująca plebiscyt Biznesmen i Firma Roku 2014. Nominowani oraz inni goście zgromadzili się w hotelu Słoneczny Młyn.


Właśnie tam ogłoszono wyniki głosowania Czytelników. Biznesmenem Roku 2014 został Marek Bieliński, tytuł Mała i średnia Firma Roku 2014 powędrował do Bioscience SA. Natomiast w kategorii Duża Firma Roku 2014 zwyciężyła hurtownia GORDON.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystościMateriały archiwalne dotyczące plebiscytu:


Regulamin plebiscytów „BIZNESMEN ROKU 2014" oraz „FIRMA ROKU 2014"Prezenterów na Galę Finałową ubiorą firmy Luminelle oraz Vestito

Vestito jest firmą działającą od niedawna na bydgoskim rynku mody męskiej. Współpracują z nią fachowcy z długoletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej klasy garniturów męskich.

Vestito to marka skierowana do nowoczesnych, niezależnych mężczyzn ceniących sobie elegancki wygląd i wygodę.

Vestito z myślą o stworzeniu nowego wizerunku mężczyzny ,proponuje swoim wyjątkowym klientom szeroki asortyment wysokogatunkowych garniturów i marynarek na wszelkie okazje zgodnie z aktualnymi trendami mody.

Tkaniny pochodzą od najlepszych producentów polskich i światowych.
Wełny naturalne i ich połączenia z jedwabiem, lnem czy włóknami syntetycznymi gwarantują najwyższą jakość wyrobu.

Materiały najlepszego gatunku ,specjalnie dobierane podszewki jak również czerpanie inspiracji ze światowej klasy projektantów pozwalają na stworzenie stroju odpowiedniego na biznesowe narady ,wieczorowe spotkania oraz na specjalne okazje. Mamy swoje ofercie szeroką gamę garniturów ślubnych. W naszych salonach najbardziej wymagający Pan Młody znajdzie wszystko ( koszule ,spinki ,kamizelki z krawatami kaskadowymi) co niezbędne w tym najważniejszym dniu. Idąc zgodnie tendencjami mody proponujemy swoim klientom garnitury taliowane tzw. slim fit -najmodniejsze w tym sezonie.