środa, 20 lutego 2019

Bydgoszcz rozszyfrowana! Osada "Expressu" o włos od podium, ale ławeczka w centrum uwagi [ZDJĘCIA]

Tysiące osób w sobotę bawiło się na Wyspie Młyńskiej razem z redakcją „Expressu Bydgoskiego” i Urzędem Miasta. Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji. Odbył się wyścig smoczych łodzi.


Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (72) »Wygrała osada z Chełmna, a załoga „Expressu” otarła się o podium i zdobyła 4. miejsce! Poza tym, na rzece pojawiły się łodzie butelkowe. Ich załogi trenowały przed zawodami, które odbędą się podczas imprezy „Ster na Bydgoszcz”. Bydgoszczanie mogli uczestniczyć w grze miejskiej „Na tropie Enigmy”, popływać „Ondyną XXI” lub obserwować odsłonięcie ławeczki „Expressu Bydgoskiego” i Urzędu Miasta.

W uroczystości uczestniczyli bydgoscy parlamentarzyści i przedsiębiorcy. Ławeczka, na której znajdują się loga wszystkich fundatorów, służyć będzie mieszkańcom. Została ustawiona w takim zakątku, by osoby, które na niej usiądą, mogły cieszyć się niczym nieskrępowanym widokiem na Brdę.

Impreza poświęcona była 25-leciu istnienia „Expressu” oraz obchodzonemu Rokowi Mariana Rejewskiego. Wieczór zakończył koncert zespołu Lady Pank.