Sobota, 15 grudnia 2018

Maraton Zumba After School

Jeżeli lubisz tańczyć, dobrze się bawić i jednocześnie pomagać nie może Cię zabraknąć na największej charytatywnej, „zumbowej" imprezie w Bydgoszczy! Przyłącz się do akcji i pomóż w zbiórce artykułów dla bydgoskiego Domu Małego Dziecka.

Impreza pod nazwą „ZUMBA AFTER SCHOOL" odbędzie się 20 czerwca 2015 r. w godzinach 17-19 w Squash Point przy ul. Portowej 1 w Bydgoszczy. Obowiązuje uczniowska stylizacja! Najlepsze stroje zostaną nagrodzone.

Podczas maratonu zumby odbędzie się zbiórka dla bydgoskiego Domu Małego Dziecka.

Wejście na maraton jest DARMOWE!

Biletem wstępu będą wszystkie rzeczy niezbędne dla dzieci. Poniżej przedstawiamy listę artykułów, które na pewno przydadzą się dzieciom.

1. Artykuły spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia (mąka, cukier, makarony, płatki śniadaniowe, herbatki owocowe).
2. Mleka następne przeznaczone dla dzieci powyżej 6. miesiąca (np. NAN 1).
3. Artykuły papiernicze, artykuły szkolne (bloki techniczne, rysunkowe, z kolorowymi kartkami, kleje, farbki plakatowe, brystole, itp.).
4. Środki czystości i artykuły higieniczne (proszki do prania, płyny do płukania, środki do mycia podłóg, środki dezynfekcyjne, papier toaletowy, ręczniki papierowe, szampony, płyny do kąpieli, grzebienie, szczotki, mydelniczki, kubeczki do mycia zębów, pasta do zębów, szczoteczki, cążki do paznokci, patyczki do uszu, kremy do opalania itp.)
5. Odzież oraz bielizna (body dla dzieci do 1 roku życia, dresy dla dzieci od 3-7 roku życia, bielizna osobista (majtki, koszulki) itp.)

Mile widziana będzie także wszelka pomoc finansowa.

Podczas maratonu odbędzie się również loteria.


Serdecznie zapraszamy!