środa, 20 lutego 2019

Stylowo w Atrium Copernicus z magazynem HOT Moda 20 i 21 czerwca!

http://m.7dni.pl/2015/06/orig/36a49-332040.png


Stylowy maraton w Atrium Copernicus – wygraj kultowego Fiata 500!

W weekend 20-21 czerwca w Atrium Copernicus będzie można skorzystać z bezpłatnych porad stylistek magazynu HOT Moda i innych ekspertów z dziedziny mody, makijaż i fryzur. Kupując magazyn oraz robiąc w tych dniach zakupy w centrum można również zyskać możliwość wygrania kultowego samochodu - Fiata 500 i sesji zdjęciowej na łamach czasopisma.

W ramach Stylowego Maratonu pierwsze 30 klientek, które z najnowszym numerem magazynu Hot Moda, odwiedzą w sobotę od 9.00 do 21.00 i niedzielę między godz. 10.00 a 20.00 specjalne stoisko, otrzyma darmowe porady stylistki HOT Moda. Ekspertka dobierze strój odpowiedni dla figury, urody i charakteru. Będzie można skorzystać również z porad makijażystów Dior i fryzjerów Kevin Murphy, którzy przedstawią najnowsze trendy w wizażu i uczesaniu.
Każda z uczestniczek imprezy będzie miała możliwość wygrania samochodu Fiat 500. Aby walczyć o nagrodę, można również odwiedzić stoisko stylistek z najnowszym numerem Hot Moda oraz paragonem za zakupioną tego samego dnia w Atrium Copernicus odzież, a następnie po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego do konkursu wysłać do redakcji magazynu zdjęcie swojej propozycji stylizacyjnej. Stylizacje i ich opis oceniać będzie specjalne jury, w którym zasiądą m.in. redaktor naczelna oraz szefowa stylistek magazynu HOT Moda. Jury wybierze jedną zwyciężczynię każdego weekendu. Finał akcji odbędzie się w czerwcu Warszawie. Zwyciężczynie każdego weekendu powalczą o I miejsce i nagrodę główną – kultowy samochód Fiat 500. Ich zadaniem będzie przygotowanie stylizacji na zadany temat. Nagrodą dla laureatek I, II i III miejsca będzie wspólna sesja zdjęciowa w magazynie HOT Moda we wrześniu 2015. Zwyciężczynie wszystkich 10 weekendów otrzymają nagrody od partnerów akcji.
Szczegóły i regulamin konkursu będą dostępne na stanowisku stylistek oraz na stronie www.milionkobiet.pl.

http://m.7dni.pl/2015/06/orig/36a49-332040.png