Sobota, 15 grudnia 2018

Otwarcie piątego sklepu sieci Lidl w Toruniu! Kosz produktów Premium do wygrania!

W nowym sklepie w Toruniu klienci będą mogli znaleźć produkty dobrze im znanych marek Lidl m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny PIKOK czy ryby marki Nautica, świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, a także nabiał marek Pilos czy Bluedino. Z okazji otwarcia, w okresie od 30 lipca do 9 sierpnia, wiele produktów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.
W piątym sklepie sieci Lidl w Toruniu znaleźć będzie można ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę tekstyliów i artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio dwa razy w tygodniu.
W nowej placówce z okazji otwarcia klienci mogą nabyć m.in. szeroki asortyment akcesoriów kuchennych oraz atrakcyjnych zabawek.
W dniu otwarcia zapraszamy do udziału w pokazach kulinarnych oraz konkursach. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy również wiele atrakcji – konkursy oraz zabawy.
Obiekt sieci Lidl w Toruniu zlokalizowany przy ul. Gdańskiej 7-21 ma powierzchnię sali sprzedaży około 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 20:00. Dodatkowo dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy około 80 miejsc parkingowych.
„To nasza kolejna placówka w Toruniu. Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki” – podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro - ekologiczne rozwiązania w sklepie.

W placówce wykorzystano nowoczesne ekologiczne rozwiązania:

system ogrzewania oparty o gruntowe pompy ciepła,
system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych
i zużytego powietrza (rekuperację),
energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej tego obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie:
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 9000 sklepów tej marki. Sieć sklepów Lidl obecna jest
na polskim rynku od 2002 roku. Obecnie ma już w Polsce ponad 500 sklepów.

Kontakt dla mediów:
Biuro Prasowe Lidl Polska
biuro.prasowe@lidl.pl


Ogłaszamy konkurs wraz ze sklepem LIDL Polska. Wejdź na fanpage Nowości w dniach 28-30 lipca i odpowiadaj na pytania w postach konkursowych. Do wygrania 3 kosze produktów LIDL.
Najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone koszami produktów Lidla.
Co zrobić, by wygrać:
1. Udziel poprawną odpowiedź w poście konkursowym na profilu Nowości.
2. Czekaj na ogłoszenie wyników, które nastąpią 31 lipca na FB Nowości
3. Osoby, które wygrają, zostaną poproszone o przesłanie maila z danymi: numerem telefonu i adresem pocztowym.
4. Zwycięzcy otrzymają nagrody pocztą.

Organizatorem konkursu jest Express Media sp. z o.o., a fundatorem nagród i podmiotem odpowiedzialnym za przesyłkę nagród LIDL Polska.