Sobota, 15 grudnia 2018

Teatr na poziomie

W Filharmonii Pomorskiej wystąpią artyści niezwykłej Operetki Kijowskiej.

13 października przy Szwalbego zabrzmią utwory Straussa, Kalmanna, Offenbacha, Verdiego i Pucciniego. Usłyszymy też „Wesołą wdówkę” Lehara.
Taki koncert nie zdarza się co dzień. Orkiestra, pary baletowe, chór oraz soliści Operetki Kijowskiej wystąpią w Filharmonii Pomorskiej. Będzie głośno, kolorowo, z wyczuciem i z ogromną klasą. Mistrzowską, bo teatr, którego artystów będziemy gościć ma status Opery Narodowej.

Na scenie Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej z powodzeniem wystawiane są klasyczne operetki, musicale współczesne i klasyczne, różne programy koncertowe oraz wdrażanych jest wiele eksperymentów twórczych. Trzeba przyznać, że nowoczesny okres teatru jest bardzo ciekawy i bogaty, utalentowani aktorzy dają publiczności uczucie prawdziwych uniesień. Wielofunkcyjny teatr muzyczny z jasno określoną strategią rozwoju, przejmuje różnorodność stylów i kierunków, zaprasza artystów z innych teatrów i innych krajów i jest w ciągłym poszukiwaniu nowych kreatywny pomysłów, co czuje się podczas jego niezwykłych występów.

Koncert w Filharmonii Pomorskiej (ul. Szwalbego 6) odbędzie się już 13 października, o godzinie 20.00. Bilety, w cenie 90 zł, są już w sprzedaży!