Sobota, 15 grudnia 2018

Piękno jest w TOBIE!

Zapraszamy na event podsumowujący cykl warsztatów rozwoju osobistego pn. "Metamorfoza - Piękno jest w Tobie". Odbędzie się on 10 października w Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu, w godz. 16-20.


Organizacja tego wydarzenia okazała się możliwa, dzięki aktywnemu działaniu i pracy społecznej Członków Stowarzyszenia. Działanie Stowarzyszenia jest również wspierane przez Prezydenta Miasta Torunia, w szczególności pobudzające aktywizację mieszkańców, w tym Starówki oraz Bydgoskiego Przedmieścia.

Podczas eventu nasze modelki będą prezentowały stroje polskich producentów. Zostały one wyłonione spośród wspaniałych kobiet, przedstawicielek różnych figur i wieku, w tym osób z niepełnosprawnościami. Podczas prezentacji panie na żywo będą przechodziły metamorfozy. Zmiany ich wizerunku będą dostosowane do ich osobowości i charakteru, a przede wszystkim przy wzmocnieniu ich poczucia własnej wartości, pozytywnego myślenia, proaktywnego działania, spójności wewnętrznej i poczucia obfitości.