Sobota, 15 grudnia 2018

Pejzaż bez Ciebie - Malowany nutami Grechuty

Przed nami 11. edycja Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich PEJZAŻ BEZ CIEBIE.


Festiwal poświęcony będzie Markowi Grechucie. Jego znane piosenki usłyszymy w nowych aranżacjach i w doskonałym wykonaniu!

Tegoroczny PEJZAŻ BEZ CIEBIE odbędzie się 22 października. Koncert Galowy rozpocznie się o godzinie 19.00 w auli UMK w Toruniu.
Wystąpią: Kasia Kowalska, Anita Lipnicka, Grażyna Łobaszewska, Anna Wyszkoni, Krzysztof Cugowski, Grzegorz Hyży, Aro Kłusowski, Janusz Panasewicz, Andrzej Sikorowski. Solistom będzie towarzyszył zespół instrumentalno-wokalny pod kierunkiem Piotra Dziubka. Koncert zostanie zarejestrowany i będzie emitowany w Telewizji Polskiej.

Zgodnie z tradycją, Festiwal PEJZAŻ BEZ CIEBIE, to także konkurs na interpretację piosenek artysty – w tym roku Marka Grechuty! Kto zdobędzie 20 tysięcy złotych i wystąpi na Koncercie Galowym? Przekonajcie się sami. Walczących o zwycięstwo będzie można posłuchać 21 października o godz. 16, w Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrze Muzycznym. Wstęp jest wolny!

Bilety na Koncert Galowy – Festiwalu PEJZAŻ BEZ CIEBIE - do nabycia na www.kupbilet.pl, w Księgarni Sztuki Współczesnej oraz w klubie OD NOWA.
Projekt jest współfinansowany ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Gminy Miasta Toruń.