Sobota, 15 grudnia 2018

Małżeńskie harce

Kiedy kota nie ma... istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! Tak zapewniają twórcy komedii, którą wkrótce będzie można zobaczyć w Operze Nova.

Jak pary z dwudziestoletnim stażem radzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej przy okazji wędzonym łososiem? I czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej dwudziestolatce? Odpowiedzi mogą okazać się jeszcze bardziej zaskakujące niż te pytania!
Przekonamy się o tym oglądając spektakl „Kiedy kota nie ma”, niegrzeczną komedię małżeńską, opowiadającą o zwadach, zdradach i podchodach. Poznajemy w niej dwie siostry: jedną zawsze rozochoconą, ale związaną z oziębłym niedojdą; drugą z kolei oziębłą, ale związaną z przystojnym i wiecznie chętnym do igraszek biznesmenem. Gdy jedna z nich czuje się zdradzona, wyprowadza się do drugiej, a ponieważ na horyzoncie jest jeszcze podróż z okazji dwudziestej rocznicy ślubu, wszystko zaczyna się komplikować. Wydarzenia nabierają tempa ze sceny na scenę i jedyne czego możemy być pewni, to że uśmiejemy się przy tym do łez.
„Kiedy kota nie ma” to gwiazdorska obsada, niesamowite sytuacje, sprawna reżyseria i ponad dwie godziny dobrego humoru. W rolach głównych: Katarzyna Skrzynecka, Cynthia Kaszyńska, Jacek Lenartowicz, Piotr Zelt, Zofia Zborowska i Marta Wierzbicka. Sztukę obejrzeć będziemy mogli dwukrotnie: 14 marca o godz. 17.30 i 20.30 w Operze Nova. Bilety w cenie 80, 100 i 120 zł do nabycia na stronach www.ebilet.pl i www.kupbilecik.pl oraz w salonach EMPIK. Wstępne rezerwacje i zamówienia zbiorowe u pod nr tel. 531531001, 604424320 i 608590243 oraz pod adresem bilety@agencjamuza.pl.