środa, 20 lutego 2019

Włoski tydzień w Lidlu - KONKURS w Nowościach!

Wygraj jeden z pięciu koszy z produktami włoskiej marki Italiamo!


Już od czwartku, 20. października w sklepach Lidl rozpoczyna się Tydzień Włoski. Z tej okazji mamy dla Was 5 koszy pełnych włoskich produktów!


W ofercie dostępne będą różne rodzaje oryginalnych włoskich makaronów, chrupiące ciastka, a także sosy balsamiczne o niepowtarzalnym smaku. Każdy miłośnik włoskiej kuchni będzie mógł uzupełnić zapasy domowej spiżarni o śródziemnomorskie antipasti, pasaty i sosy pomidorowe, aromatyczne włoskie sery oraz wiele innych artykułów. Produkty z Tygodnia Włoskiego z Lidla przeniosą Cię do ciepłych Włoch i pozwolą przygotować pyszną, śródziemnomorską kolację dla przyjaciół i rodziny.

W naszym konkursie można wygrać 5 koszy z włoskimi produktami. Jedna osoba wygrywa jeden kosz.
W skład jednego kosza wchodzą:
- Sos balsamiczny
- Przyprawa w sprayu
- Ryż Arborio
- Makaron Cannelloni
- Makaron Fusilli Giganti
- Makaron Trottole tricolore
- Oliwa z oliwek - bari
- Ciastka amaretti

Aby zdobyć jedną z takich nagród, odpowiedz krótko na pytanie: Dlaczego lubisz kuchnię włoską? SMS z odpowiedzią prześlij pod numer 7248 (koszt wiadomości do 160 znaków to 2,46 zł z VAT), w treści wpisując: NOW.LIDL.odpowiedź.imię i nazwisko. Konkurs trwa do środy, 19 października, do godziny 23.59. Autorów najciekawszych odpowiedzi poinformujemy o wygranej w czwartek. Nagrody będą do odbioru w siedzibie Nowości-Dziennika Toruńskiego.

Zachęcamy do udziału!