Poniedziałek, 21 stycznia 2019

metamorfoza z rewitalem

Chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie? Marzysz o metamorfozie? Weź udział w konkursie „Expressu Bydgoskiego" oraz Centrum Fitness i Dietetyki REWITAL!


Aby wziąć udział w konkursie wypełnij formularz zgłoszeniowy umieszczony poniżej. Zgłoszenia w postaci wypełnionego formularza będą przyjmowane:

- w dniu 20.03.2015 r. podczas Drzwi Otwartych w Centrum Fitness i Dietetyki REWITAL
- na maila: metamorfoza@express.bydgoski.pl
- pocztą na adres Express Media sp. z o.o. ul. Warszawska 13, 85-058 Bydgoszcz z dopiskiem „Metamorfoza z REWITALEM” (o terminie zgłoszenia decyduje dzień otrzymania zgłoszenia przez Express Media sp. z o.o.).

Na zgłoszenia czekamy w dniach 13.03-20.03.2015 r.


>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <<<

Ze zgłoszeń, które napłyną do redakcji, wybierzemy w drodze konkursu 4 osoby, które poddane zostaną 3 miesięcznemu intensywnemu odchudzaniu i treningowi – całkowicie za darmo.

Nasi wybrańcy będą pod kontrolą specjalistów z Centrum Fitness i Dietetyki REWITAL - m.in. dietetyka, który przeprowadzi wywiad i ustali indywidualną dietę żywieniową; psychologa, który przygotuje ochotników do podjęcia wyzwania; a także trenera osobistego, który ułoży program zajęć sportowych. Przez okres zmagań będziemy na bieżąco obserwować, jakie postępy czynią nasi podopieczni.

W ostatnim dniu zgłoszeń (20.03.2015r.) Centrum Fitness i Dietetyki przygotowało dla wszystkich mnóstwo atrakcji z okazji Dnia Otwartego – całkowicie bezpłatnie (obowiązują wcześniejsze zapisy).
Specjalnie dla Państwa w dniu 20 marca od 15:00 do 20:00 będą do dyspozycji m.in.:
- konsultacje z dietetykiem,
- konsultacje z fizjoterapeutą,
- badanie ciśnienia krwi oraz zawartości glukozy wykonywane przez zespół VITALABO,
- masaże relaksacyjne kręgosłupa,
- zajęcia w sali fitness (m.in. zumba, freestyler)
- siłownia z opieką trenera personalnego

Wszystkie proponowane usługi będą wykonywane przez wykwalifikowany personel Akademickiego Centrum Medycznego oraz Centrum Fitness i Dietetyki REWITAL Wyższej Szkoły Gospodarki. Więcej informacji o Dniu Otwartym na www.rewital.byd.pl. Na wszystkie usługi obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez email: rewital@byd.pl lub telefonicznie: tel. 52 567 07 91.

Przed wysłaniem zgłoszenia, prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.


REGULAMIN KONKURSU „METAMORFOZA Z REWITALEM"